Dvanáctiletá Natálie Kapcová z Poruby prožila hodně povedený víkend. My jsme ji proto vyhlásili Hvězdou týdne. 

Mladší žačky Poruby sice o víkendu prohrály s Hrabůvkou, ale taky porazily 15:1 Paskov. „To byl hodně povedený zápas,” usmála se Natálie Kapcová, která dala v utkání pět branek. 

Třikrát se prosadila i proti Hrabůvce, na tu ale Poruba nestačila a prohrála 11:15. „Chvíli jsme vedly, pak jsme zase dotahovaly. Nakonec jsme prohrály, je to škoda, ale je to sport,” dodala mladá házenkářka. 

Mladší žačky Poruby na podzim vyhrály sedm z deseti zápasů a v tabulce jsou druhé. „Zatím jsme spokojené. Hlavně jsme byly rády, že jsme po dlouhé pauze mohly zase naplno hrát,” řekla nám Natálie, která kromě házené navštěvuje i hudební školu. „Hraju na violoncello. Obojí mě hodně baví,” prozradila. 

Tvorba webových stránek: Webklient