V Karviné příští týden proběhne druhé setkání širší nominace pro výběrové družstvo ročníku 2008. Podívejte se, kdo je v týmu.

První setkání širší nominace hráčů ročníku 2008 proběhlo v pondělí 30. května v Kopřivnici. Další sraz hráčů tohoto výběru je naplánován na 7.6. v Karviné (od 15:30 brankáři a od 16:00 hráči). Třetí setkání pak proběhne 22.6. od 17 do 19 hodin ve Frýdku Místku.

Během těchto akcí si trenéři krajského výběru Petr Mazur a Jaromír Petřek ve spolupráci s krajským trenérem MSKSH budou vybírat hráče pro užší výběrové družstvo MSKSH pro soutěžní ročník 2022/23.

Nominace: Neuvirt Lukáš, Kotala Matyáš, Koval David, Juráček Jakub, Pekar Kryštof, Pekar Matyáš, Seidler Oliver, Knesl Šimon, Babjar Šimon, Broda Adam, Fojtík Adam, Znišťal Adam, Jiráček Dominik, Dorotík Jan, Míček Martin, Šnábl Vojtěch, Žárský Michal, Ondřej Smyček, Godál Jakub, Hojník Daniel, Teichmann Matyas, Řehák Mytáš, Kvasnička Jan, Zaoral Oliver, Žabinský Štěpán, Bezděk Vojtěch, Smutný Radovan, Šarman Štěpán, Wojnar David, Valalík Ondřej, Szlauer Richard, Trombík Jan, Bocek Václav.

Tvorba webových stránek: Webklient