Během minulého víkendu se hrálo druhé kolo projektu ČSPL. Na programy byly turnaje v Kopřivnici, na Slovensku i v Polsku.

Druhé kolo ČSPL mladších žáků se uskutečnilo v Považské Bystrici. Nejlépe se vedlo Chrzanówu, druhá byla Žilina a třetí Polanka. Nejlepším gólmanem turnaje byl vyhlášen Jonáš Knesl z Kopřivnice, která v turnaji obsadila šesté místo.

Starší žačky hrály své druhé kolo ČSPL v polských Gliwicích. Z vítězství se radovala slovenská Bytča, druhá byla Ruda Slaska a třetí Partizásnké. Čtvrtá skončila Hrabůvka a pátá Poruba, přičemž oba týmy získaly dva body. Na posledním místě se umístily domácí Gliwice.

Starší žáci se tentokrát představili v Kopřivnici. Ta ani jednou neprohrála, přesto skončila o skóre druhá za Považskou Bystricou. Třetí byl Martin, čtvrtý Frýdek-Místek a pátý Chrzanów. Nejlepším gólmanem turnaje byl vyhlášen frýdecko-místecký Martin Míček.

Akce proběhly za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient