Chlapecký výběr Moravskoslezského kraje nedokázal navázat na výhru z Kopřivnice a tentokrát s týmem Zlínského kraje padl.

Utkání výběrů Moravskoslezského kraje a Zlínského kraje se hrálo v Rožnově. Na domácí půdě náš tým vyhrál s přehledem, tentokrát měl ale navrch soupeř. „Zlínský kraj je schopný postavit daleko silnější tým než ten, který hrál v Kopřivnici. A to se teď ukázalo,” řekl trenér Jaroslav Petřek.

Soupeř do utkání vstoupil lépe a v jednu dobu vedl dokonce o sedm branek. „Hráči se nepřirpaivli tak, jako posledně. Možná právě pod dojmem minulé vysoké výhry. Utekl nám začátek, ve druhé půli jsme se ale dokázali zlepšit a deset minut před koncem jsme to stáhli na remízu. V koncovce byl však šťastnější soupeř,” uvedl Petřek.

Výběr našeho kraje tentokrát padl, trenérům však utkání ukázalo řadu důležitých věcí. „Plusem je, že si mohli zahrát všichni. Nehráli jsme na výhru, chtěli jsme kluky vidět v akci. Taky jsme je viděli v tlaku, když se prohrává. A bylo vidět, že když se někdo nepřipraví, tak to prostě nejde,” dodal Petřek.

Tvorba webových stránek: Webklient