Včera nádherný zahajovací ceremoniál, dnes už ostré zápasy. Olympiáda dětí a mládeže 2022 v Olomouckém kraji odstartovala.

Během nedělního zahájení Olympiády dětí a mládeže panovala parádní atmosféra. Na zaplněný Andrův stadion v Olomouci dorazilo okolo čtyř tisícovek sportovců ze čtrnácti krajů republiky, ale taky oštěpař Jakub Vadlejch, jenž zažehl olympijský oheň, nebo kapela Slza, která na závěr ceremoniálu zahrála nadšeným sportovcům.

Dnes v 9 hodin ráno vstoupil do akce dívčí tým Moravskoslezského kraje, který turnaj rozehrál proti Ústeckému kraji. Další zápas je čeká v 11:40 proti Středočeskému kraji a ve 13:00 hrají proti Vysočině. V úterý pak nastoupí od 9:40 proti Praze, v 11 s Olomouckým krajem a ve 14:20 proti Plzeňskému kraji.

Naši chlapci začnou dnes v 10:20 proti Zlínskému kraji, v 11:40 je čeká zápas s Prahou a ve 13:00 hrají s krajem Olomouckým. V úterý nastoupí od 10:20 proti Královéhradeckému kraji a ve 13:00 se Středočeským krajem.

Ve středu a čtvrtek se bude hrát o medaile a konečné umístění. Aktuální informace můžete sledovat na našem Facebooku nebo na oficiálních stránkách akce.

Tvorba webových stránek: Webklient