V minulých dnech proběhl oblíbený Prague Handball Cup, kterého se zúčastnila řada týmů z našeho kraje. Do hlavního města vyrazila i výprava z Klimkovic.

Klimkovice vyslaly na Prague Handball Cup tři týmy. Na turnaj odjelo okolo padesáti dětí, které se domů vrátily plné zážitků.

„Celé jsme si to užili. Cesta byla výborná, stmelili jsme kolektiv, bylo to báječné,” řekl předseda klimkovické házené Zdeněk Zbořil. „V Praze jsme si užili házenou, sledovali jsme i další zápasy. Narazili jsme na týmy ze Slovinska, Dánska, Francie nebo Rumunska. Rumunky, se kterými hrály naše mladší žačky v základní skupině, celý turnaj dokonce vyhrály,” dodal.

Prague Handball Cup však nebyl jen o házené. „Děti poznávaly Prahu. Kam chtěly, tam jsme je vzali. Byli jsme v centru nebo na Karlově mostě. A nejvíc si všichni užili Matějskou pouť,” usmál se Zbořil.

Tvorba webových stránek: Webklient