Ti pozorní z vás už tu zprávu určitě zaregistrovali. A ostatní se jí dovídají právě teď. Moravskoslezský krajský svaz házené má svou novou webovou stránku, pomocí níž chce propojit velkou házenkářskou komunitu z celého regionu. 

Házená s tradicí a budoucností. To je heslo, kterým se řídí Moravskoslezský krajský svaz házené, který spouští zbrusu nový a unikátní projekt s názvem mskhandball.cz. „Jsme moc rádi, že jsme náš nový web dotáhli do konce a že už nám všem slouží. Měl by dokonale zapadnout do našeho systému, kterým se prezentujeme,” uvedl předseda krajského svazu Pavel Bochnia. 

Nový portál slibuje pravidelnou dávku čerstvých informací a také zábavy. Těšit se můžete na zprávy z dospělého handballu, ale především vás necháme nakouknout pod pokličku mládežnické házené. Připravujeme pro vás ankety, nahlédnutí do zákulisí regionálních klubů, seznámíte se se zajímavými činovníky, vezmeme vás do světa rozhodčích, poznáte příběhy extraligových hvězd a pravidelně vás budeme informovat také o turnajích a dalších akcích, které na území našeho kraje proběhnou. 

Bude toho pochopitelně ještě daleko víc, budeme však rádi, když náš obsah budete vytvářet společně s námi. „Jsem rád, že se teď už všechny informace budou shromažďovat na jednom místě. Ukážeme, jaká jsme v našem krásném sportu velká komunita. Od celého projektu si zároveň slibuji, že se nám povede zvýšit zájem o házenou,” říká Pavel Bochnia. „Chtěl bych poděkovat Vlastíku Bijotovi a všem dalším lidem, kteří se na vzniku našeho nového portálu podíleli. Věřím, že nám to všem bude sloužit,” dodal. 

Léto s házenou

Už v sobotu proběhne na koupališti v ostravské Porubě akce s názvem Léto s házenou, jehož hlavním cílem je přiblížit házenou sportovním fanouškům i novým házenkářům. „Moc se na to těšíme. Zároveň tím odstartujeme přípravnou fázi nové sezony, která se už blíží. Začnou také různé přípravné kempy a život se zase probudí i v menších klubech. Jsme rádi, že náš sport půjde zase vidět,” vyhlíží víkendovou akci předseda Bochnia. 

Foto: hazetnasbavi.cz

Tvorba webových stránek: Webklient