Jaký byl loňský rok z pohledu krmelínské házené? Co se povedlo a co tolik ne? Jaké mají v Krmelíně plány a ambice? Nejen o tom jsme si popovídali s Petrem Máchou.

Rok 2023 je za námi. Jaký pro váš klub byl?

Rok 2023 byl pro náš házenkářský klub pestrým mixem výzev a úspěchů. Celkově považujeme tento rok za pozitivní, přestože jsme čelili několika výzvám. Hlavním pilířem našeho úspěchu byla skvělá týmová dynamika a oddanost každého hráče. Sezona nám přinesla několik vítězství, na která jsme velmi hrdí, a to nám dodává sílu do budoucna.

Co ještě se vám během minulého roku povedlo?

Jako klub jsme nejvíce pyšní na naše talentované hráče a hráčky, kteří předvedli nejen skvělé individuální dovednosti, ale také výjimečnou schopnost spolupracovat jako tým. To bylo klíčové pro naše úspěchy v loňském roce.

A co se naopak nepovedlo?

Některé okamžiky nebyly tak radostné. Zažili jsme i několik nezdarů, které nás donutily zamyslet se nad naší strategií a přístupem. Přestože nás tyto výzvy zklamaly, vidíme v nich také příležitost k růstu a zlepšení.

Co plánujete letos?

Pro tento rok máme ambiciózní plány. Chceme posílit naše tréninky, zdokonalit taktiku a dosáhnout větší stability ve hře. Cílíme na vzestup dovedností jedinců i kolektivů a případnou účast na prestižním turnaji ve Slovinsku. S pevným odhodláním a týmovým duchem vstupujeme do tohoto roku s vírou, že můžeme dosáhnout větších úspěchů.

Máte nějaký vzkaz pro vaše fanoušky a další lidi, kteří se pohybují v házenkářském prostředí? 

Rádi bychom poděkovali našim fanouškům a rodičům za jejich nekonečnou podporu. Bez nich bychom nedokázali dosáhnout toho, čeho jsme dosáhli. Jejich vášeň pro házenou nás motivuje každý den. Vzkazujeme všem, kteří jsou spojeni s házenkářským prostředím, ať nikdy neztratí vášeň a lásku k tomuto úžasnému sportu. Společně můžeme dosáhnout velkých věcí.

Tvorba webových stránek: Webklient