Mládežnické házenkářské soutěže uléhají k zimnímu spánku, o víkendu se však ještě hrálo. A bylo se na co koukat. 

Ve velmi dobré formě se prezentoval Petr Rekšák, který hraje za tým Polanky B. Se svými spoluhráči nejprve porazil Frýdek-Místek B (14:8) a poté i Klimkovice (22:9). „S Frýdkem-Místkem to bylo těžší, nebyli jsme ještě tolik rozehraní, proti Klimkovicím už to bylo ale o dost lepší,” řekl nám jedenáctiletý házenkář, jehož jsme vyhlásili Hvězdou týdne. 

Petr Rekšák dal v prvním duelu dvě branky, v tom druhém se blýskl sedmi góly. „Byl to povedený víkend, vážně to bylo super. Výseldky se nám povedly, myslím, že všichni byli spokojeni,” usmál se. 

Jeho táta Pavel Rekšák je bývalým brankářem, Petr ale válí v poli. „Hraju na středu a na spojce. Hodně mě to baví,” prozradil. 

Tvorba webových stránek: Webklient