Zážitek, na který nezapomenou. Mladí házenkáři a házenkářky z Polanky a Sokolu Poruba byli v minulém týdnu blízko českým, ale taky estonským reprezentantům, po jejichž boku se objevili na palubovce porubské RT TORAX Areny.

Mladí házenkáři a házenkářky z Polanky a Poruby byli součásti nástupu při kvalifikačním utkání české reprezentace proti Estonsku, který se hrál ve středu 12. října v Ostravě. Zatímco Polance los přisoudil český tým, Sokol Poruby byl po boku Estonců.

„Děti si to opravdu užily, viděly zblízka své hráčské idoly, se kterými si mohly ještě před utkáním plácnout,“ řekla manažerka Moravskoslezského krajského svazu házené Petra Zeleňaková.

Dětští fanoušci měli v Ostravě také možnost před utkáním navštívit Fan zónu, kterou pro mě připravily ve spolupráci s ČSH a organizačně zajistily kluby SKH Polanka a Sokol Poruba.

Děti si z hodu na radar odnášely diplomy podepsané svými vzory z reprezentačního týmu. Nejlepší tři hody pak zástupce společnosti Moleten, pan Lébl, odměnil míči.

V kategorii ročníku 2010-2011 svým hodem zvítězil Aleš Prausek, za bezkonkurenčně nejlepší hod v kategorii ročníku 2012 si svůj míč odnesl Jan Koval. V kategorii nejmenších ročníků 2013 vyhrál svým pekelným hodem Jan Šimsa.

Tvorba webových stránek: Webklient