O víkendu proběhl v Považské Bystrici závěrečný díl letošního ročníku ČSL v kategorii starších žáků. Z výhry se radovaly slovenské Bojnice. 

První turnaj ovládl Zlín, druhý Považská Bystrica a třetí Bojnice. Kopřivice skončila v závěrečném klání čtvrtá a Polanka pátá.

„Některé týmy šly po výsledku, my jsme zase během všech tří turnajů nechali hrát všechny naše hráče. Chtěli jsme, aby si mezinárodní konfrontaci vyzkoušel každý,” uvedl trenér Kopřivnice Jaromír Petřek.

Projekt ČSL si všechny týmy pochvalovaly. „Je to dobrá věc. Odehráli jsme kvalitní turnaje, mohli jsme si vyzkoušet spoustu věcí. Konfrontace se slovenskými týmy je důležitá,” upozorňuje Petřek.

Dva ze tří turnajů ovládly týmy ze Slovenska. „My ani Polanka jsme nikdy nebyli v plném počtu. Ale rozdíl byl v tom, že Slováci mají vysoké a silné hráče, kteří nám chybí. Přetlačili nás,” upozornil Petřek, který by byl rád, kdyby se do soutěže zapojily i týmy z Polska. „Zase by to přineslo další možnosti,” dodal trenér Kopřivnice a výběrového týmu Moravskoslezského kraje.

Foto: msk.sk

Tvorba webových stránek: Webklient