V neděli slavnostní ceremoniál, v pondělí už ostré zápasy. Krajské týmy házenkářek a házenkářů z Moravskoslezského kraje vstoupily do olympijského turnaje v Jihočeském kraji.

Dívky jako první narazily na Pardubický kraj. Hrálo se napínavé utkání, které nakonec ovládl výběr Moravskoslezského kraje. Ten vedl už 11:6, soupeřky pak sice snižovaly, ale jen do stavu 10:11. Další branka už nepadla. Ve druhém zápase Moravskoslezský kraj bojoval s Karlovarským krajem. Utkání bylo dlouho vyrovnané, náš tým ale nakonec prohrál 15:17.

Chlapci hráli úvodní zápas proti Praze. Ta byla od začátku napřed a zvítězila 13:9. Ve druhém utkání ale Moravskoslezský kraj zabral a porazil 15:8 Zlínský kraj.

Program pokračuje v úterý, dívky budou hrát dvakrát, chlapci dokonce třikrát. Zápasy můžete sledovat i online: dívky, chlapci.

Foto: Michal Krásný

Tvorba webových stránek: Webklient