Jeden novoroční dárek si už za pár dní rozbalí mladší dorostenci z Kopřivnice. Zamíří na prestižní turnaj do Paříže.

Turnaj Paris Elite Handball Cup se bude hrát o víkendu 6. a 7. ledna v Paříži. V akci se představí slavné francouzské celky v čele s velkoklubem PSG. Svou účast přislíbil také německý tým VfL Gummersbach.

„O kvalitách turnaje nemůže být nejmenších pochyb. Naši chlapci během turnaje jistě potkají řadu jmen, které v budoucnu budou určovat směr světové házené. A je nám velkou ctí, že tým vedený trenéry Kancelem a Strnkou bude hrdě reprezentovat naše barvy v takto prestižní společnosti. Držíme vám palce, kluci! Hlavně si turnaj užijte, tohle je nejen velká čest, ale především zážitek na celý život,“ vzkazuje kopřivnickým dorostencům vedení klubu z města Tatry.

V domácí soutěži jsou druholigoví mladší dorostenci z Kopřivnice po podzimu třetí, dva body za vedoucím celkem SK Žeravice.

Tvorba webových stránek: Webklient