Setkávání výběrových mužstev Moravskoslezského kraje se v této sezoně stalo už tradicí. Do užšího týmu starších žáků patří i Lukáš Menšík z Frýdku-Místku. 

Dosud poslední výběr MITAH MSKSH pro krajský výběr starších žaků proběhl v Karviné. Tým, který se pravidelně setkává, se společně posouvá dopředu a buduje kolektiv, z něhož třeba v budoucnu někdo nakoukne i do seniorské reprezentace.

„Je to super zkušenost. Jsem rád, že se můžeme společně poznat a potkat se třeba i s jinými zeměmi. Třeba turnaj V4 byl skvělý,” řekl čtrnáctiletý Lukáš Menšík z Frýdku-Místku.

Kempy se účastní krajský trenér Rastislav Trtík, ale taky Jaroslav Petřek a Petr Mazur, setkání se účastní i reprezentanti z Karviné nebo brankář Martin Galia. „Dostáváme od nich užitečné informace a tipy. Něco od nich pochytíme, určitě nás posouvají dál. Navíc mít nad sebou pana Trtíka, to je víc než super,” dodal Menšík.

Levoruký házenkář, který nastupuje na místě pravého křídla nebo pravé spojky, patří k talentům házené ve Frýdku-Místku. Jednou by se ale rád posunul dál. „Láká mě německá Bundesliga,” usmál se.

Tvorba webových stránek: Webklient