V Kopřivnici na sebe narazily výběrové týmy starších žáků Moravskoslezského a Zlínského kraje. Utkání suverénně ovládlo domácí mužstvo.

Tým vedený trenéry Jaromírem Petřekem a Petrem Mazurem vyhrál vysoko 38:22. „Myslím, že nikdo nečekal, že to skončí takovým rozdílem,“ usmál se kouč Petřek.

Do utkání zasáhli všichni hráči, které měli trenéři k dispozici. „Zápas nám ukázal, že se můžeme opřít o gólmany, sílu máme i na krajních spojkách. Musíme však zapracovat na přechodu do rychlého útoku a spolupráci křídel se spojkami,“ všiml si Petřek.

Základ týmu zlínského kraje tvořili hráči Zlína a Zubří. „Ale vím, že mohli být silnější. Postrádal jsem tady některé hráče, které potkávám v Žákovské lize,“ všiml si Petřek.

Krajský tým ušel od začátku sezony, jejímž vrcholem bude turnaj všech krajských výběrů, kus cesty. „Základ týmu tvoří hráči, kteří nastupují v Žákovské lize. Během zimy neměli pauzu, trénovali a je to na nich znát. Náš tým se posunul,“ uzavřel Petřek.

Akce proběhla za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient