V Paskově to během léta žilo házenou. Místní klub byl v průběhu prázdnin hodně vidět.

Tak jako každý rok, i letos házenkáři a házenkářky z Paskova uspořádali v srpnu sportovní den s házenou. Této akce se zúčastnilo 85 registrovaných dětí, které prošly cestou sportovce a absolvovaly osm různých zábavných disciplín.

Týden před nástupem dětí do škol pak v Paskově uspořádali příměstský tábor, během něhož se malí sportovci celý týden scházeli a soutěžili v mnoha disciplínách. „Krátce jsme také zavítali do Beskyd, kde naše ratolesti zdolaly vrchol Ondřejníku. Na táboře neznáme vítěze ani poražené, protože zvítězila dobrá nálada a zábava,“ řekl paskovský trenér Tomáš Horáček.

Házenkáři Paskova uspořádali také první ročník přípravného kempu žactva. Zúčastnila se jej družstva starších a mladších žaček, která se pod vedením zkušených lektorů Rastislava Trtíka, Tomáše Sklenáka nebo Martina Cába zdokonalovaly v házenkářských dovednostech. „Celý kemp byl zakončen sérií přípravných utkání proti žákům Polanky, Krmelína a Frýdku-Místku. Podle trenérů tento formát přípravy umožnil, že se týmy ideálně a kvalitně připravily na dlouhou a náročnou sezonu v domácích podmínkách,“ dodal Horáček.

Tvorba webových stránek: Webklient