Letošní ročník Polanka Cupu se povedl na výbornou. Více než 350 zápasů nabídlo skvělou podívanou a parádní házenkářské zážitky.

„Turnaj se povedl, všechno klaplo perfektně. Byla to velká porce práce od ubytování, přes stravu, doprovodný program až po zápasy. Jsme vážně spokojení,“ uvedl organizátor turnaje a předseda exekutivy Moravskoslezského krajského svazu házené Pavel Bochnia.

Kategorii mladších dorostenců ovládla Litovel (druhé bylo Brno, třetí Velké Meziříčí), ve starších žácích kralovaly slovenské Bojnice (druhé bylo Velké Meziříčí, třetí Ivančice) a v mladších žácích domácí Polanka nad Odrou (druhá byla Zruč nad Sázavou, třetí Sokolnice). V kategorii mini 6+1 zvítězilo Velké Meziříčí (druhé byly Žeravice a třetí Holešov). Vítězem pátečního turnaje v kategorii minižáků 4+1 se staly Maloměřice (druhá byla Bystřice pod Hostýnem a třetí Pezinok). „Důležité je, že byli všichni spokojení a chtějí se zase vrátit,“ řekl Bochnia.

K turnaji patří také slavnostní zahájení, ohňostroj a sobotní dětský den. „Musíme poděkovat i všem dobrovolníkům, partnerům a spolupořadatelům, bez nich by to nešlo,“ prohlásil Bochnia.

Turnaj, který se hrál venku i v hale, finišoval v neděli. A gradoval ve skvělé atmosféře. „Bylo to parádní, hala byla plná, bojovalo se i na vedlejších hřištích. Dorazili za námi i reprezentanti z Karviné, kteří jsou pro mladé hráče vzory,“ potěšilo Bochniu.

Příští rok Polanka Cup nabídne už 30. pokračování.

Tvorba webových stránek: Webklient