Na začátku června proběhl v Ostravě první ročník akce zvané Beach Games. Její součástí byla i exhibice házenkářů z Polanky nad Odrou.

Amatérský turnaj v plážových sportech přinesl zcela nový a originální koncept sportovního eventu, který je světovým unikátem.

Akce Beach Games se konala na novém City Campusu Ostravské univerzity u řeky Ostravice. Nabídla několik různých disciplín, ve kterých se utkali amatérští soutěžící o zajímavé ceny.

Letošní ročník nesl název Kofola Beach Games Ostrava 2023 a byl především o sportovní atmosféře, zábavě a aktivním odpočinku. Mezi hlavní turnajové sporty patřil bach volejbal, beach fotbal a beach ragby. Velkým lákadlem byl také exhibiční vstup bronzových házenkářů staršího dorostu z Polanky nad Odrou, kteří ukázali, že umí zvládnout i technické triky v beach házené.

Event Beach Games nebyl jen o sportu, ale také o zábavě a setkání s lidmi. Kombinace DJ, letních hitů, chill zóny, drinků a sportu udělala z Beach Games nezapomenutelný zážitek, který bude pokračovat i v příštím roce.

Tvorba webových stránek: Webklient