Výběr starších žaček Moravskoslezského kraje má za sebou minisoustředění v Bohumíně. V pátek vstoupí do turnaje krajů, který se bude hrát ve Zlíně a Otrokovicích.

Na poslední minisoustředění dorazilo 13 hráček, tři nemohly přijet kvůli studijním důvodům. „Kemp proběhl tak, jak jsme chtěli. Zázemí v Bohumíně je úžasné. Holky spaly přímo u haly, po tréninku regenerovaly v aquaparku, bylo to fajn,“ pochvaloval si trenér krajského výběru Jaroslav Kalous.

Tým tvoří dívky z Poruby a Bohumína. „Cítím z nich velké odhodlání. Věřím, že budeme reprezentovat náš kraj tak, jak se sluší a patří,“ prohlásil Kalous.

Výběr Moravskoslezského kraje narazí na turnaji na Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj a Vysočinu. „Máme týmy zmapované. Myslím, že hodně napoví hned první utkání proti Olomouckému kraji. V přípravě jsme je přehráli, chceme zase vyhrát a odrazit se k dalším zápasům,“ řekl trenér Kalous.

Krajský tým odjíždí na turnaj plný odhodlání. „Máme vysoké ambice. Lákají nás boje o medaile. Uvidíme, jak to nakonec dopadne,“ usmál se Kalous.

Akce proběhla za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient