Tým starších žáků Moravskoslezského kraje má za sebou minisoustředění v Polance nad Odrou. Už v pátek vstoupí do Turnaje výběru krajů, který se bude hrát v Liberci.

Mužstvo trenérů Jaromíra Petřeka a Petra Mazura má za sebou poslední tréninky před společným vrcholem sezony. Loni skončil krajský výběr starších žáků třetí na olympiádě, teď ho čeká velký turnaj všech krajů.

„Jedeme tam s pokorou ukázat, že házenou hrát umíme. Loni jsme k bronzu došli zápas od zápasu, stejně budeme přemýšlet i letos,“ uvedl Petřek.

Krajský tým během minisoustředění absolvoval čtyři tréninkové jednotky. „Zaměřili jsme se na obranu, přesilovku, oslabení i útok, zahráli jsme si. Času nebylo moc, ale udělali jsme, co šlo. Co jsme chtěli, to se nám povedlo,“ pochvaloval si Petřek.

Tým chlapců narazí v Liberci postupně na Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj a Jihočeský kraj.

„Hodně nám toho napoví už páteční zápasy. Uvidíme, jak jsme se připravili. Já věřím, že dobře,“ prohlásil odhodlaně Petřek.

Akce proběhla za podpory Moravskoslezského kraje

Tvorba webových stránek: Webklient