Mladší dorostenky Poruby prožívají skvělý vstup do sezony. O víkendu zvládly další náročný zápas a po zásluze se staly Týmem kola. 

Dorostenky z Poruby si letos vedou na výbornou. Porazily Olomouc, Plzeň i Kunovice, remizovaly s Jindřichovým Hradcem a Slavií a naposledy vyhrály 33:31 nad Zlínem.

„Byl to napínavý souboj až do konce. Týmy se střídaly ve vedení, naše holky ale měly větší chuť po vítězství. Hrály týmově. Šest kol jsme neprohráli, je to super, jsem za holky hrozně ráda,” řekla nám trenérka Alena Humlová.

Mladší dorostenky z Ostravy měly v úvodu sezony velmi těžký los. Popasovaly se s ním ale parádně. „Nebyly to lehké zápasy, ale holky je zvládly na výbornou,” usmála se Humlová.

Poruba během léta vhodně doplnila kádr a sestavila silný tým. „Spolupracujeme s Karvinou a Bohumínem a naše spolupráce funguje výborně. Vhodně jsme posílili, což se na hřišti ukazuje,” těší Alenu Humlovou. „Holky jsou vážně šikovné. Jsou to lvice. Byly dobré už jako žačky, tento ročník se hodně povedl,” dodala.

Poruba v úvodu sezony jede, tým ale nelétá hlavou v oblacích. „Ještě je před námi dlouhá cesta. Může se stát všechno a snad nás nezastaví covid. Je důležité, aby holky hrály co nejvíc,” doufá Humlová.

Tvorba webových stránek: Webklient