Náš portál mskhandball.cz pokračuje ve svých pravidelných rubrikách. Týmem kola jsme tentokrát vyhlásili mladší žáky Krmelína, kteří prožili velmi dobrý víkend. 

Krmelínští mladší žáci nejprve porazili 25:20 Polanku a poté remizovali 16:16 s Klimkovicemi. „Jsme spokojení. Hráli jsme venku a děti se s tím popraly perfektně. S Polankou jsme hráli velmi dobře, s Klimkovicemi to bylo vyrovnané a remíza je spravedlivá,” pochválil své svěřence trenér Daniel Břežný.

Krmelín letos prohrál jediný zápas s Hlučínem a prožívá tak povedený vstup do sezony. „Máme na to, abychom je porazili. Myslím, že můžeme porazit každého. Naše děti jsou šikovné,” uvedl Břežný, který však jedním dechem dodává, že o výsledky zase až tolik nejde. „Po výsledcích nešlapeme, jde nám o to, aby házená děti bavila. Máme tady míšený tým kluků a holek a chceme, ať se na tréninky a zápasy těší. Samozřejmě, že trénujeme házenkářské dovednosti, ale důležité je, aby si u toho děti zablbly a aby se na házenou těšily,” řekl trenér Břežný.

A systém, který v Krmelíně nastavili, funguje. „Máme pěkné výsledky a dobrou partu. Je tady kolektivní týmových duch, všichni spolu vycházejí perfektně,” má radost Daniel Břežný.

Tvorba webových stránek: Webklient