Po zimní pauze se vracíme s našimi pravidelnými anketami. Týmem kola jsme vyhlásili mladší žačky z Bohumína.

Mladé bohumínské házenkářky odehrály parádní víkend. Nejprve porazily 19:12 Hrabůvku a následně zvítězily 26:6 nad domácím Paskovem. „Byli jsme spokojení. Naše holky hrály to, co měly. Radost nám udělala předvedená hra i výsledek,“ pochválil tým bohumínský trenér David Zaoral. „Zejména zápas proti Hrabůvce byl hodně náročný. Bylo to vyhecované, Hrabůvka měla v hale hodně diváků,“ dodal.

Bohumínské házenkářky tak zapsaly už čtvrtou jarní výhru. Minulý víkend přitom porazily i Porubu. „To byl velký úspěch. Naše holky byly koncentrované,“ řekl Zaoral.

Bohumínský tým letos jede na jedničku. „Holky pracují velmi dobře. Je to tým, který drží při sobě, baví je to. Věnujeme jim hodně času, pořádáme příměstské tábory nebo zimní soustředění a sklízí to úspěchy,“ těší Zaorala.

Bohumín je v tabulce aktuálně třetí. Výš je jen Poruba a první Klimkovice, na které bohumínské hráčky narazí za dva týdny. „Klimkovice se hodně zvedly. Mají dobré výsledky, náš vzájemný zápas bude nejdůležitějším utkáním jara,“ uznal Zaoral.

Už za pár dní je na programu Prague Handball Cup, kde Bohumín nebude chybět. „Hlavně chceme, aby si to holky užily. Už se na turnaj těšíme,“ hlásí Zaoral.

Tvorba webových stránek: Webklient