Uplynulý víkend byl zase plný mládežnické házené. Ve skvělém světle se prezentovaly i mladší žačky z Bohumína, které jsme vyhlásili Týmem kola. 

„S dosavadním průběhem sezony jsme spokojení. Trápí nás sice, že děti jsou někdy v karanténě nebo nemohou na tréninky, jinak je to ale super,” usmál se pro mskhandball.cz vedoucí bohumínských mladších žaček David Zaoral.

Mladé hráčky z Bohumína o víkendu porazily Paskov (17:2) i Karvinou (13:5). „S Paskovem to bylo vysoké, oni tam ale skládají nový tým. To si ještě sedne. A Karviná? Ta je náš dlouhodobý soupeř. Výsledek vypadá jasně, byl to však otevřený souboj. Nám v něm vyšlo více věcí,” řekl Zaoral.

Bohumínské házenkářky tak mají po osmi kolech na kontě pět výher. „Holky, ale taky naši dva kluci, se snaží. Nejde nám však tolik o výsledky, jako o to, aby zůstali zapálení pro házenou. To je pro nás důležité. Je to šikovný ročník,” uzavřel David Zaoral.

Tvorba webových stránek: Webklient