Starší žačky Karviné jsou jediným týmem, který letos v soutěži dokázal obrat o body Porubu. Už brzy na sebe oba týmy narazí znovu. 

Karvinské házenkářky o víkendu porazily Bohumín (28:12) i Třinec (27:19). „S Bohumínem se vždy taháme, je to soupeř, který nás pokaždé dokáže potrápit,” řekla karvinská trenérka Lucie Hudečková. „Tentokrát nám skvěle zachytala brankářka, měla snad šedesátiprocentní úspěšnost. Náš herní projev byl parádní, vycházelo nám všechno, byl to super víkend,” dodala. 

Sokolky z Karviné se prezentovaly velmi dobrými výkony, které hodně potěšily i trenérku Hudečkovou. „Byla jsem příjemně překvapena přístupem holek. Předtím byly vystresované přijímačkami, ale teď to z nich spadlo a hrály opravdu skvěle,” pochválila je. 

Karviná je jediným týmem, který letos dokázal obrat o body A tým Poruby – jeden vzájemný souboj skončil remízou, druhý výhrou Poruby o gól. „Ještě nás čeká jedno utkání. Šance je vždycky, ale bude to těžké. Holky se navíc znají z krajských výběrů, už jsou z nich kamarádky,” prozradila Lucie Hudečková. 

Tvorba webových stránek: Webklient