Týmem kola portál mskhandball.cz tentokrát vyhlásil starší žačky porubského Sokola. Ty porazily Hrabůvku i Krmelín a na kontě mají už čtyři výhry. 

Straší žačky Poruby nejprve porazily Hrabůvku s Třincem a během uplynulého víkendu zvládly i další dva zápasy – s Krmelínem a znovu i s Hrabůvkou.

„Se vstupem do sezony jsme spokojeni, ale na druhou stranu musíme myslet na to, že soutěž má určité výkonnostní omezení. To pravé zrcadlo nabídne až žákovská liga, teprve tam se ukáže kvalita,” řekl pro mskhandball.cz trenér týmu Radan Ustrnul.

Porubské házenkářky nejprve porazily 20:9 Hrabůvku a poté 31:14 Krmelín. „S Krmelínem to bylo těžší, většina děvčat byla ročník 2007, takže byly házenkářsky vyspělé. Zato za Hrabůvku hrají mladší házenkářky a od nás to nebyl dobrý výkon,” prohlásil Ustrnul.

Trenér starších žaček Poruby přiznal, že mezi oběma duely byl v kabině docela vítr. „Proti Hrabůvce jsme hráli nezodpovědně. Pak ale v šatně zafungoval pověstný Fergusonův fén, který měl pozitivní vliv na kvalitní výkon proti Krmelínu. Na ten zápas už jsme se připravili velmi dobře,” dodal.

Tvorba webových stránek: Webklient