Házená v Bohumíně je na vzestupu. Důkazem jsou starší žačky, které náš portál vyhlásil Týmem kola. 

Starší žačky Bohumína během uplynulého víkendu nejprve porazily 17:15 Krmelín a poté vyhrály i 20:10 nad Hrabůvkou. „Hrabůvka přijela s malým počtem hráček. Byly mladé a my jsme tak využili celou lavičku. Ale proti Krmelínu to bylo těžké. Známe se s nimi, jejich holky u nás občas trénují a mají vyrovnaný kádr,” řekl nám vedoucí bohumínského týmu Radim Vrtěl.

„Krmelín má navíc v týmu jednu výbornou hráčku, která reprezentuje náš kraj. Mají na ni postavenou hru a ona je vážně dobrá. Nás ale podržely naše brankářky,” dodal.

Bohumínské žačky vstoupily do sezony dobře. „Tvoříme nový tým, zatím jsme na začátku, ale rozjíždí se to hezky. Tak snad nám to zase nikdo nezavře,” přeje si Vrtěl.

Starší žačky z Bohumína zatím prohrály jeden zápas, zbylé tři duely vyhrály. „Hrajeme týmově, v tom je naše hlavní zbraň. Naopak ještě musíme zapracovat na obraně, ale tu budeme pilovat asi celou sezonu,” dodal Vrtěl.

Tvorba webových stránek: Webklient