Náš portál mskhandball.cz přichází s další novou rubrikou – tentokrát je to Tým kola. Premiérovým vítězem se stalo mužstvo starších žáků z Ostravy. 

Ostravští vstoupili do nové sezony starších žáků výsledkově nejlépe, jak jen mohli – o víkendu totiž porazili jak Frýdek-Místek (25:24), tak i Zubří (28:27).

„Na výsledky se tolik nedíváme. Jsou to pořád starší žáci a my chceme, aby si zahráli všichni kluci z lavičky. Každopádně jsme rádi, že jsme oba zápasy vyhráli,” uvedl trenér týmu David Kalous.

Starší žáky Ostravy trápila rozsáhlá marodka, s tou však bojoval i Frýdek-Místek. Zubří ale mělo k dispozici široký kádr. „My jsme hráli v podstatě s jednou lajnou. Byl to upocený boj. S předvedenou hrou moc spokojeni nejsme, ale s výsledky ano,” dodal Kalous.

Oba zápasy zvládl na jedničku ostravský David Pavlišinec, který dal Frýdku-Místku deset a Zubří dokonce dvanáct branek. „David je naší ústřední postavou, kluci však musí umět hrát i bez něj. Bez Davida jsme byli na turnaji v Lovosicích, což dosud kluci snad nezažili. Ale to nás posílilo, i díky tomu to už teď nebylo jen o Davidovi, ale o celém týmu. Každopádně on je naší největší zbraní,” pochválil svého svěřence Kalous.

Tvorba webových stránek: Webklient