Výběrová družstva chlapců a dívek Moravskoslezského kraje pokračují v přípravě. Ve středu je čeká turnaj v Polance nad Odrou.

Naplánovaná MITAH dívek se uskuteční dnes ve sportovní hale Moravská Ostrava od 17:30. Bude zaměřen především na herní přípravu na středeční turnaj výběrových družstev, na kterém naše dívky porovnají své síly s výběrem Zlínského kraje a s mladšími dorostenkami Bohumína, náhradního družstva za slovenský výběr.

Naopak dnešní MITAH chlapců se ruší, místo něj se výběrové družstvo utká na zítřejší přípravném turnaji výběrů krajů se Zlínským a Olomouckým krajem. Začátek turnaje je naplánován na 27.4. od devíti hodin ve sportovní hale v Polance nad Odrou.

ROZPIS:
9:00 / MSKSH – ZLKSH – chlapci
10:00/ MSKSH – ZLKSH – dívky
11:00 / ZLKSH – OLKSH – chlapci
12:00 / ZLKSH – Bohumín – dívky
OBĚD
14:00 MSKSH – OLKSH – chlapci
15:00 MSKSH – Bohumín – dívky

Akce se uskutečnila za podpory Moravskoslezského kraje
Tvorba webových stránek: Webklient