Kopřivnice hostila regionální kvalifikaci Házenkářského desetiboje mladších žáků. Nejlépe se dařilo domácímu týmu, který slaví postup do celorepublikového finále.

Kromě Kopřivnice se do kvalifikace dostaly ještě týmy Polanky, Zubří a Holešova. „Úroveň byla velmi dobrá, týmy byly silné. Snad jen s výjimkou Holešova, který byl ve všech disciplínách trochu slabší,“ uvedl trenér vítězného kopřivnického týmu Tomáš Hývnar.

Kopřivnice získala 39 bodů, druhá Polanka skončila o šest bodů zpátky, třetí bylo Zubří se ziskem 27 bodů. „Upřímně, nečekali jsme, že postoupíme, v disciplínách jsme nebyli tak silní, jako ostatní. Správně jsme však zvolili žolíka,“ řekl Hývnar.

Regionální kolo kvalifikace se povedlo na výbornou. „Jsme spokojeni, vše bylo na perfektní úrovni. Nesetkali jsme se s žádným problémem, nikdo se nezranil, byla to povedená akce,“ dodal Hývnar.

Tvorba webových stránek: Webklient