Moravskoslezský krajský svaz házené uspořádá ve spolupráci s trenéry MSKHC a Ostravskou univerzitou na přelomu července a srpna Letní házenkářský kemp.

Letní házenkářský kemp je určen pro hráče a hráčky řádně registrovaných v ČSH ročníků 2013 až 2010.

Kemp nabídne program pod vedením zkušených trenérů házené s nejvyššími trenérskými mezinárodními licencemi a zkušenostmi z pohledu bývalých a současných reprezentantů České republiky. Součástí kempu budou i specializované tréninkové jednotky s lektory Ostravské univerzity z oblasti atletiky, sportovní gymnastiky a úpolových sportů.

Celou akci zaštítí a výrazně finančně podpoří Moravskoslezský krajský svaz házené.

Zájemci musí do 20. ledna 2024 zaslat vyplněnou předběžnou přihlášku na email zelenakova@handball.cz. Přihlášení účastníci pak obdrží bližší informace k platbě a budou průběžně informováni o celém programu kempu.

„Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o první ročník sportovního kempu takového rozsahu, je kemp určen pouze pro ročníky 2010 až 2013. Pro věkovou kategorii minižáků bude Moravskoslezský krajský svaz házené hledat jinou alternativu v podobě finanční podpory v rámci klubu,“ uvedla krajská manažerka Petra Zeleňaková.

Letní házenkářský kemp, Ostrava

Termín: 28.7. – 2.8.2024
Ubytování: zajištěno v areálu VŠ koleje J. Opletala, Kranichova 8, Ostrava
Strava: plná penze
Sportoviště: City Campus Ostravské university
Cena: 4500,-Kč, zahrnuje ubytování, plnou penzi, celodenní program

Tvorba webových stránek: Webklient