Během nadcházejícího víkendu proběhne v Ostravě tradiční Bambifest. Zúčastní se ho také Moravskoslezský krajský svaz házené.

Moravskoslezský krajský svaz házené se na Bambifestu představí ve spolupráci s ostravskými kluby Sokol Poruba, Sokol Hrabůvka, SKH Polanka a Sokol Ostrava. Akce proběhne na loukách u Koliby v Bělském lese. 

„V rámci naší aktivní prezentace si děti společně s rodiči můžou vyzkoušet základní pohybové dovednosti jako je skok, hod a běh, včetně oblíbené miniházené a další zábavné hry, které si pro účastníky připravili trenéři z ostravských házenkářských klubů,“ uvedla krajská manažerka Petra Zeleňaková.

Součástí Bambifestu bude také aktivní prezentace organizací a zájmových skupin pracujících s dětmi a mládeží, ukázky táboření, činností s dětmi na schůzkách a rukodělných prací i ukázky činnosti divadelních, tanečních, sportovních a pěveckých spolků na pódiu.

V sobotu akce bude probíhat od 10 do 19 hodin, v neděli od 10 do 17 hodin. Vstup na Bambifest je zdarma.

Tvorba webových stránek: Webklient