V sobotu 28. ledna proběhlo druhé kolo ČSL, jehož pořadatelem byl ZKSH ve spolupráci s MSKSH. Hrálo se v Polance nad Odrou. 

Na turnaji se představila Polanka, Kopřivnice, Zlín, Považská Bystica a Kúpele Bojnice. A právě slovenské celky dominovaly tabulce. Výhru brala Považská Bystica, druhé byly Bojnice, třetí místo obsadila Kopřivnice a čtvrtý skončil Zlín. 

„Slovenské týmy hrály výborně, moc se mi líbí. Kvalita turnaje byla velmi dobrá,” pochvaloval si krajský manažer Zlínského krajského svazu házené Karel Popelka. „Za mě je velmi důležité, že se mezi sebou potkávají krajské i zahraniční týmy. Mezinárodní srovnání je totiž neocenitelné. A to nemluvím jen za sebe a trenéry, ale i za hráče,” dodal. 

Pořadatelem turnaje byl Zlínský krajský svaz, hrálo se ale v Polance. „Náš kraj má v ČSL jen jeden tým, další kluby si na soutěž z nejrůznějších důvodů netroufly. Navíc byl problém sehnat halu, protože ta ve Zlíně byla obsazená. Moc nám pomohla Petra Zeleňaková, která sehnala halu v Polance, kde jsme turnaj mohli uspořádat. Za to jí moc děkuji,” řekl Karel Popelka. 

Tvorba webových stránek: Webklient