V Polance nad Odrou se v únoru odehrálo okresní kolo Školského poháru v házené chlapců šestých a sedmých tříd. Zúčastnilo se ho deset škol.

Pořadatelem akce byl Moravskoslezský krajský svaz házené a Okresní rada ASŠK Ostrava.

Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny, první dva týmy postupovaly do finále. Z vítězství se radovali žáci ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou, druhá skončila ZŠ Srbská, bronz brala ZŠ B. Dvorského a čtvrtí skončili žáci ze ZŠ MUDr. E. Lukášové a Klegova.

„Nejen talentovaní sportovci, ale i skvělí učitelé hráli klíčovou roli ve vedení dětí k úspěchu a skvělé atmosféře v průběhu celého turnaje. Jejich podpora a povzbuzování motivovaly mladé házenkáře k maximálním výkonům,“ řekla trenérka Katarina Sýkorová. „Vítězům gratulujeme k postupu do krajského finále a všem hráčům děkujeme za předvedené výkony,“ dodala.

Foto: p. Šimeček

Tvorba webových stránek: Webklient