Na Polanka Cupu se představily i krajské výběrové týmy starších žaček a starších žáků. Jak se jim vedlo?

Výběrový tým starších žáků hrál v dorostenecké kategorii. A vedl si velmi dobře – ze sedmi zápasů čtyřikrát vyhrál a skončil sedmý. Tým trenérů Petřeka a Sobola si poradil se Zlínem i dívkami z Bohumína, pak ale padl o gól s pozdějším finalistou z Jičína a o dvě branky prohrál s Bojnicemi. Následně chlapecký tým zdolal výběrové mužstvo Královéhradeckého kraje a v bitvách o konečné umístění přehrál Juliánov i Náchod.

„Hodnotíme to kladně. Každý rok hrajeme mezi dorostenci, kde jsou někteří kluci i o dva roky starší. Je tam velký silový i dynamický rozdíl, ale obstáli jsme. Jsme spokojeni. Ve čtvrtek a pátek nás čeká soustředění v Polance a v neděli vyrážíme na olympiádu dětí a mládeže,“ řekl trenér Petřek.

Krajský tým dívek hrál v kategorii starších žáků. Na úvod přehrál Klimkovice, pak remizoval s Bratislavou a o dva góly prohrál s Polankou. Následně nestačil na Velké Meziříčí a Juliánov a v utkání o jedenácté místo porazil 12:7 Kysucké Nové Město.

Ve čtvrtek se dívčí tým sejde na soustředění v Bohumíně, pak se vydá olympijským směrem.

Tvorba webových stránek: Webklient