Výběrové družstvo starších žaček MSKSH se ve středu 8.5. účastní přípravného miniturnaje výběrů krajů.

Hrát se bude ve sportovní hale Měnín, na turnaji se představí také výběrové týmy Vysočiny a Jihomoravského kraje. Jaká je nominace našeho týmu?

Křevká Laura, Andrejovská Kristýna, Knotková Lucie, Kejdová Karolína, Kašparová Karolína, Kubálková Beata, Barbier Nora, Kašperlíková Tereza, Kosztolányiová Michaela, Bártová Mia Magdaléna, Chudá Karolína, Porubská Denisa, Adámková Eliška, Kapcová Natálie, Hermanová Gabriela, Musiálková Klára, Kalužová Viktorie, Paluskiewiczová Anna.

Harmonogram:

JMKSH – KSHV, 9:00
JMKSH – MSKSH, 10:10
KSHV – MSKSH, 11:20
KSHV – JMKSH, 13:30
MSKSH – KSHV, 14:40
MSKSH – JMKSH, 15:50

Akce proběhne za podpory Moravskoslezského kraje

    Tvorba webových stránek: Webklient