Během uplynulého víkendu se opět hrály dorostenecké soutěže. Velká sláva se odehrála v Polance – starší dorostenci totiž porazili doma Zubří a oslavili titul.

Mladší dorostenky

Mladší dorostenky z Bohumína, které jsou v tabulce poslední, doma přivítaly devátou Olomouc. Pokud by vyhrály, mohly se na své soupeřky dotáhnout na rozdíl jediného bodu, prohrály však 31:41. Ve druhé lize neuspěla ani Karviná, která padla na půdě Velkého Meziříčí.

Mladší dorostenci

Frýdek-Místek přivítal poslední Most. Domácí potvrdili roli favorita a zvítězili o deset branek. Nedařilo se ovšem Ostravě, která doma prohrála o 16 gólů proti druhému Zubří.

Hrála se i druhá liga. Frýdek-Místek B porazil o dva góly Kopřivnici, Klimkovice zvítězily v Hranicích a Polanka remizovala s Napajedly.

Starší dorostenky

Sedmou výhru v sezoně zaznamenala Poruba, která doma porazila o deset branek poslední Vršovice. Bohumín pak prohrál 28:36 s Olomoucí.

Starší dorostenci

Starší dorostenci z Polanky slaví titul! Doma porazili 25:19 Zubří a před posledním kolem mají náskok čtyř bodů na druhou Duklu. Radoval se i Frýdek-Místek, který doma porazil o deset gólů Velké Meziříčí. V tabulce je nyní čtvrtý.

Ve druhé lize se radovala Karviná, která zvítězila 43:21 ve Vsetíně.

Kompletní výsledkový servis najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient