Také během uplynulého víkendu hrály dorostenecké týmy z našeho kraje. Podívejte se, jak se jim dařilo.

Mladší dorostenky

Mladší dorostenky z Poruby doma trápily silnou Slavii. Pražanky, které jsou v tabulce druhé, ale nakonec napínavý zápas zvládly a vyhrály 26:23. Ve druhé lize se představily Sokolky z Karviné, které jsou v tabulce třetí. Hrály na palubovce prvních Ivančic, kde prohrály vysoko 18:38.

Mladší dorostenci

Mladší dorostenci z Frýdku-Místku doma přivítali třetí Lovosice. Lovci byli úspěšnější a zvítězili 29:24. Prohrál i ostravský Sokol, který padl v Jičíně. Ve druhé lize došlo k souboji Klimkovic s Polankou, která venku vyhrála 31:29. Kopřivnice si doma poradila s Hranicemi a Frýdek-Místek B s Novým Jičínem. Karviná pak doma nestačila na Rožnov.

Starší dorostenky

V akci byly taky starší dorostenky z Poruby, které doma hrály se Slavií. Prohrály 26:33. Naopak uspěl Bohumín. Ten v souboji dvou týmů, které čekaly na první body, doma porazil 25:24 Vršovice.

Starší dorostenci

Další výhru do tabulky přidali starší dorostenci z Polanky, kteří zvítězili 45:27 v Jičíně. Uspěl i Frýdek-Místek, ten doma porazil 37:20 Lovosice. Ve druhé lize Karviná zdolala o tři branky Telnice.

Kompletní výsledkový servis najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient