Během uplynulého víkendu pokračovaly dorostenecké soutěže. Došlo v nich i k několika derby.

Mladší dorostenky

Minulé kolo první ligy mladších dorostenek k sobě svedlo Bohumín a Porubu. Týmy si po vyrovnané partii podělily body a remizovaly 26:26. Ve druhé lize uspěla Karviná, která porazila Žeravice.

Mladší dorostenci

V první lize mladších dorostenců na sebe narazily Sokol Ostrava a Frýdek-Místek, který byl úspěšnější a na palubovce soupeře zvítězil 32:26. Ve druhé lize mladších dorostenců došlo na souboj Polanky s Frýdkem-Místkem B, který zvítězil 30:26. Dařilo se také Novému Jičínu, který doma porazil 29:23 Hranice. Další týmy z našeho kraje prohrály. Klimkovice padly v Rožnově, Kopřivnice ve Zlíně a Karviná nestačila ne Žeravice.

Starší dorostenky

Starší dorostenky Poruby vybojovaly první výhru v sezoně a zvítězily 39:27 v Bohumíně. Ten naopak stále zůstává na nule.

Starší dorostenci

Starší dorostenci z Polanky v minulém kole poprvé prohráli, když nestačili na Nové Veselí. Tentokrát doma přivítali Frýdek-Místek a po boji zvítězili 35:33. Ve druhé lize zvítězila Kopřivnice nad Velkou Bystřicí a Karviná nad Kuřimí. Ostrava nestačila na Telnice.

Foto: HCB Karviná

Tvorba webových stránek: Webklient