Soutěže dorostenců a dorostenek pokračovaly dalším kolem. A týmům z našeho kraje se opět dařilo.

Mladší dorostenky

Mladší dorostenky z Bohumína, které jsou v tabulce poslední, zapsaly důležitou výhru. Doma porazily o deset branek předposlední Jindřichův Hradec a po druhém vítězství v sezoně na tohoto soupeře ztrácí už jen bod. Neuspěla naopak Poruba, která prohrála o šest gólů v Písku.

Mladší dorostenci

Frýdek-Místek doma přivítal první Plzeň, která potvrdila roli favorita a vyhrála 40:28. Na vítězství nedosáhla ani Ostrava, která padla o osm branek v Lovosicích.

Ve druhé lize došlo na souboj Nového Jičína s Polankou, která venku vyhrála o tři branky. Kopřivnice doma porazila Napajedla, Frýdek-Místek B zdolal Žeravice a Karviná prohrála se Zlínem.

Starší dorostenky

Na stejné souboje jako u mladších dorostenek došlo i v kategorii starších dorostenek, tady se ale našim týmům nedařilo. Bohumín doma prohrál s Jindřichovým Hradcem o šest gólů, Poruba pak prohrála 28:35 v Písku.

Starší dorostenci

Starší dorostenci Polanky zvládli další důležitý zápas na cestě za vysněným titulem a vyhráli 23:20 v Lovosicích. Na důležitou výhru dosáhl i Frýdek-Místek, který doma porazil o dva góly pátou Plzeň a na vedoucí Polanku tak ztrácí pět bodů.

Tabulce druhé ligy i nadále kraluje Kopřivnice, která přehrála Litovel. Druhá Karviná pak doma vysoko zvítězila nad Velkou Bystřicí.

Kompletní výsledkový servis dorostu najdete tady.

Tvorba webových stránek: Webklient