Během minulého víkendu se hrály soutěže mladších i starších dorostenců. V akci byla řada týmů z našeho kraje.

Mladší dorost

Spousta zápasů mladších dorostenců se nehrála. V akci byl však Frýdek-Místek, který přivítal Jičín. Domácí byli v tabulce výše, utkání ale nezvládli a prohráli 26:38. Zápas Ostravy proti Jihočechům neproběhl.

Hrál i Frýdek-Místek B, který ve druhé lize porazil doma o čtyři branky Klimkovice. Uspěla taky Karviná, která zvítězila v Hranicích. Nový Jičín nestačil na Napajedla, Polanka na Zlín a Kopřivnice na Žeravice.

Starší dorost

Svou sílu potvrdili starší dorostenci z Polanky, kteří doma porazili o dvacet branek Zlín a upevnili své vedení v tabulce. Uspěl taky Frýdek-Místek, který zvítězil o čtyři góly nad Jičínem.

Ve druhé lize se radovala Kopřivnice – ta zvítězila 43:24 v Kuřimi.

Kompletní výsledkový servis najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient