Jak se během uplynulého víkendu dařilo našim dorostencům a dorostenkám?

Mladší dorostenky

Mladší dorostenky z Bohumína chtěly doma potrápit silný Písek. Ten však dominoval a zvítězil 37:28. Prohrála i Poruba se Zlínem. V případě výhry se na svého soupeře mohla dotáhnout na rozdíl dvou bodů, doma ale padla po výsledku 23:26.

Mladší dorostenci

V soutěži mladších dorostenců se dařilo Frýdku-Místku, který doma porazil o deset branek Jihočechy a v tabulce je pátý. Na body naopak nedosáhla Ostrava, která prohrála 34:39 s Brnem.

Ve druhé lize mladších dorostenců uspěl Frýdek-Místek B, který zvítězil nad Zlínem. Kopřivnice porazila 41:28 Karvinou a Klimkovice zvítězily o gól nad Napajedly. Polanka pak nestačila na Tábor a Nový Jičín na Žeravice.

Starší dorostenky

Starší dorostenky Poruby přivítaly doma Zlín, který je v tabulce třetí. Ostravanky hodně kousaly a sahaly po bodech, nakonec ale prohrály těsně 26:27. Padl i Bohumín, který doma nestačil na druhý Písek (25:39).

Starší dorostenci

Velkou radost nám dělá pohled na tabulku staršího dorostu. V čele je totiž Polanka, která doma vysoko porazila Brno. Druhý je se ztrátou tří bodů Frýdek-Místek, který dal doma 47 branek Zlínu.

Ve druhé lize remizovala Ostrava s Litovlí a Kopřivnice doma porazila o tři góly Karvinou.

Tvorba webových stránek: Webklient