Přinášíme vám výsledkový servis dorosteneckých týmů z Moravskoslezského kraje. Podívejte se, jak se komu dařilo.

Mladší dorostenky

Házenkářky Poruby doma přivítaly silný Písek. Ostravanky chtěly přidat druhou výhru v sezoně, ještě v poločase prohrávaly jen o gól, na body ale nedosáhly a prohrály 24:30. Domácím nepomohlo ani 11 branek Ustrnulové.

Mladší dorostenci

Mladší dorostenci Frýdku-Místku dosáhli na svou třetí výhru v sezoně. V důležitém a dramatickém utkání doma porazili 31:30 Brno, na které se tak dotáhli v tabulce. Utkání vyšlo domácími Jušúrkovi, který se trefil devětkrát. Osm branek přidal Menšík.

Ve druhé lize se dařilo Karviné, která porazila Bystřici pod Hostýnem. Frýdek-Místek B nestačil na Rožnov a Klimkovice na Žeravice. Kopřivnice pak porazila vysoko 41:10 Nový Jičín.

Starší dorostenky

Starší dorostenky Poruby zůstávají bez bodu. Písek doma sice trápily, po boji ale prohrály 27:30. Šestou porážku v sezoně utrpěly také házenkářky z Bohumína, které prohrály 31:41 v Jindřichově Hradci.

Starší dorostenci

V první lize starších dorostenců uspěl Frýdek-Místek, který nad Brnem zvítězil, i díky osmi zásahům Kresty a Ošmery, 30:29. První ztrátu naopak zapsala Polanka, která prohrála 28:25 na půdě prvního Nového Veselí.

Ve druhé lize Kopřivnice vysoko porazila Vsetín a Ostrava si doma poradila s Kuřimí.

Kompletní výsledkový servis najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient