Během uplynulého víkendu se odehrály chlapecké dorostenecké soutěže. Nabídly spoustu skvělé podívané.

Mladší dorostenci

V první lize mladších dorostenců se hrálo derby mezi Frýdkem-Místkem a Ostravou. Domácí byli, vzhledem k postavení v tabulce, favoritem, utkání se ale proměnilo v drama. Ostrava ještě minutu před koncem prohrávala o dvě branky, v čase 59:51 ale srovnala na 26:26. Přesto nakonec odjela s prázdnou – o triumfu Frýdku-Místku rozhodl v úplném závěru Jašúrek.

Radoval se i Frýdek-Místek B, který ve druhé lize zdolal Polanku. Kopřivnice porazila Zlín, Nový Jičín zvítězil v Hranicích, Klimkovice prohrály s Rožnovem a Karviná nestačila na Žeravice.

Starší dorostenci

Šlágr nejvyšší soutěže starších dorostenců mezi Frýdkem-Místkem a Polankou neměl vítěze. Domácí ještě v 57. minutě vedli o čtyři branky, v čase 59:59 ale zařídil remízu 28:28 hostující Prašivka. Polanka tak zůstává v čele tabulky, druhý Frýdek-Místek je o pět bodů zpátky.

Ve druhé lize Kopřivnice přehrála Velkou Bystřici a Ostrava Telnice. Karviná pak doma nestačila na Kuřim.

Kompletní dorostenecký výsledkový servis najdete ZDE.

Foto: SKP Frýdek-Místek

Tvorba webových stránek: Webklient