Také během uplynulého víkendu hrály dorostenecké týmy z našeho kraje. Podívejte se, jak se jim dařilo.

Mladší dorostenky

Mladší dorostenky z Bohumína odehrály poslední zápas tohoto roku v Olomouci. Na druhou výhru v sezoně ale nedosáhly, domácí tým zvítězil vysoko 44:28.

Mladší dorostenci

Pátou výhru v ročníku vybojovali mladší dorostenci z Frýdku-Místku, kteří zvítězili 30:29 v Novém Veselí. V akci byl taky Sokol Ostrava, ten ale doma prohrál 22:26 s HAOLKem. Ve druhé lize Polanka porazila vysoko 50:30 Karvinou, Frýdek-Místek B uspěl v Hranicích, Kopřivnice v Bystřici pod Hostýnem a Klimkovice zvítězily 38:32 v Novém Jičíně.

Starší dorostenky

Do Olomouce zamířily také bohumínské starší dorostenky. Ani ty ale neuspěly a prohrály 22:40. Dařilo se ovšem Porubě, která zvítězila 23:21 na půdě posledních Vršovic. Ve druhé lize se představily Sokolky z Karviné, které doma prohrály o šest branek s Velkým Meziříčím.

Starší dorostenci

V soutěži starších dorostenců se dostala do čela tabulky Polanka. Dosud vedoucí Nové Veselí totiž doma prohrálo 30:37 s Frýdkem-Místkem a Polanka doma porazila o deset gólů HAOLK. Ve druhé lize zvítězila Ostrava o jednu branku ve Vsetíně.

Tvorba webových stránek: Webklient