Letošní ročník dorosteneckých soutěží je minulostí. Jak se v posledním kole dařilo celkům z našeho kraje?

Mladší dorostenky

Mladší dorostenky z Poruby zakončily sezonu vítězně. Ostravský tým zvítězil 32:28 v Olomouci a v konečné tabulce mu patří sedmé místo. Naopak poslední skončil Bohumín, který na závěr prohrál o 16 branek v Mostě.

Mladší dorostenci

Házenkáři z Ostravy vyjeli na palubovku Jihočechů. Utkání nabídlo souboj desátého a jedenáctého celku, který lépe zvládli domácí (35:21). Neuspěl ani Frýdek-Místek, ten prohrál o devět branek v Jičíně.

Naopak se radoval B tým Frýdku-Místku, který ve druhé lize zvítězil v Klimkovicích. Nový Jičín nestačil na Napajedla, Polanka na Zlín a Kopřivnice na Žeravice. Po výhře 34:27 nad Hranicemi naopak slaví Karviná.

Starší dorostenky

V kategorii starších dorostenek házenkářky z Ostravy na své mladší parťačky nenavázaly a v Olomouci prohrály o sedm gólů. Bohumín, který skončil jedenáctý, hned za Porubou, vysoko padl na půdě Mostu.

Starší dorostenci

Starší dorostenci z Polanky už věděli, že jim titul nikdo nevezme, přesto zvládli i poslední kolo a ve Zlíně vyhráli 34:31. Naopak Frýdek-Místek prohrál o tři branky v Jičíně a v tabulce skončil čtvrtý.

Důvod k radosti mají starší dorostenci z Kopřivnice. Ti v soutěži neztratili ani bod a slaví návrat do nejvyšší dorostenecké ligy.

Tvorba webových stránek: Webklient