Během uplynulého víkendu pokračovaly soutěže mladších i starších dorostenců. Podívejte se, jak se dařilo týmům z našeho kraje.

Mladší dorostenci

Mladší dorostenci z Ostravy doma přivítali poslední Most. Zvítězili 41:33 a zapsali si třetí výhru v sezoně. Na výhru naopak nedosáhl Frýdek-Místek, který prohrál o čtyři góly na palubovce třetí Dukly.

Ve druhé lize mladších dorostenců uspěla Kopřivnice, která vyhrála 41:25 v Polance. Hrály i Klimkovice, které prohrály ve Zlíně. Frýdek-Místek B prohrál v Bystřici pod Hostýnem a Nový Jičín v Rožnově pod Radhoštěm.

Starší dorostenci

Na „povinnou“ výhru dosáhli starší dorostenci Polanky, kteří kralují své tabulce. Doma zvítězili 32:19 nad poslední Velkou Bystřicí. Padl naopak Frýdek-Místek, který prohrál o devět branek v Praze s Duklou.

Ve druhé lize Karviná zvítězila v Litovli a Ostrava prohrála o tři branky ve Velké Bystřici.

Tvorba webových stránek: Webklient