Ve čtvrtek 30. března proběhne workshop pro trenéry a představitele klubů Moravskoslezského krajského svazu házené. Konat se bude v Dělnickém domě v Polance nad Odrou.

Program:

Zhodnocení herního systému soutěží MSKSH 22/23

Herní systém soutěží MSKSH pro soutěžní ročník 23/24

Samolepící míče Molten a jejich využití v krajských soutěží MSKSH

Dodržování Obecného konceptu metodiky ČSH

Z organizačních důvodů je třeba nahlásit počet účastníku za každý klub do pondělí 27. března. Organizátoři zároveň žádají o vyplnění dotazníku, který je určen nejen pro trenéry, ale také pro představitelé klubů MSKSH. Bude sloužit jako podklad pro plánovaný workshop. „V rámci rozšíření vzájemné spolupráce budeme rádi, když dotazník vyplní nejen účastníci workshopu,“ uvedla krajská manažerka Petra Zeleňaková.

Dotazník – ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient