Jak si během uplynulých dní vedly týmy z našeho kraje v Chance Extralize a MOL Lize?

Karviná ve středu vyřadila ve čtvrtfinále domácího poháru Plzeň, v extralize ale tentokrát získala jen bod. Baník v průběhu druhé půle v Novém Veselí prohrával o šest branek, nakonec ale utkání skončilo výsledkem 24:24. Hosté v závěru mohli odskočit na rozdíl dvou branek, poslední akci ale nezvládli a v závěrečných vteřinách bránili bod. „Kdybychom se dostali na rozdíl dvou tref, asi bychom to už uhráli. Nakonec si myslím, že remíza je spravedlivá,“ uvedl karvinský trenér Michal Brůna.

Kopřivnice potvrdila dobrou formu z posledních týdnů a doma porazila 39:35 Strakonice. Tým z města Tatry zvítězil i díky sedmi trefám Čadry, v tabulce je Kopřivnice šestá.

Doma naopak neuspěl Frýdek-Místek, který prohrál 28:29 s Jičínem. Domácí přitom v poločase vedli o tři góly, Jičín ale po změně stran skóre otočil. „Zápas nevyšel klíčovým hráčům, na které spoléháme. Jičín hrál dobrý duel a v klíčových okamžicích byl lepší, a proto zaslouženě vyhrál,“ uznal trenér Frýdku-Místku Daniel Valo.

Důležitou výhru vybojovala Poruba, která v souboji dvou nejhorších týmů tabulky doma porazila 31:28 poslední Hodonín. Ostravanky vybojovaly druhou výhru v sezoně a svým soupeřkám odskočily o dva body.

Foto: DHC Sokol Poruba

Tvorba webových stránek: Webklient