Během uplynulého víkendu proběhly krajské soutěže žáků i žaček. Podívejte se, jak se jim vedlo.

Mladší žačky

Dvě výhry si připsaly mladší žačky z Hrabůvky, které porazily o 13 branek Klimkovice a o 8 gólů Porubu. Tak pak uspěla poté, co zvítězila nad Klimkovicemi. Těsné vítězství 12:11 přivezla z Třince Karviná.

Mladší žáci

Mladší žáci z Kopřivnice potvrdili první místo v tabulce a uspěli v zápasech s Polankou i Novým Jičínem. Dvě výhry zapsala taky Karviná, která porazila Frýdek-Místek a Krmelín. Ten zůstal o víkendu bez výhry, stejně jako Nový Jičín.

Starší žačky

V kategorii starších žaček uspěly házenkářky z Paskova, které zvítězily nad Porubou B. Tu porazily taky Klimkovice, stejně tak uspěly v utkání proti Paskovu.

Starší žáci

V čele tabulky zůstává Frýdek-Místek, který porazil Krmelín i Hlučín. Dvakrát uspěla taky druhá Karviná, ta zvítězila nad Ostravou a Novým Jičínem. Ten pak přehrál Ostravu.

Kompletní výsledkový servis ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient